Sezon żeglugowy 2019

Sezon żeglugowy 2019

Kochani Pasażerowie!

W 2019 roku rozpoczniemy sezon żeglugowy wyjątkowo wcześnie, bo już na początku kwietnia, kiedy to udamy się w nasz najciekawszy rejs na trasie Elbląg – Gdańsk – Elbląg.

Ofertę rejsów kierujemy do pasażerów indywidualnych i grup zorganizowanych przebywających na Mierzei Wiślanej. Planujemy realizować rejsy w obrębie Zalewu Wiślanego pomiędzy portami: Tolkmicko, Krynica Morska, Frombork, Kąty Rybackie. Wycieczkę statkiem Elwinga dopasujemy do potrzeb Twojej grupy – ustalimy indywidualny cennik, dostosujemy godziny wypłynięcia i powrotu oraz podpowiemy, co warto zobaczyć w naszych pięknych okolicach.

W dniach 27 – 31.05 statek zacumuje w Elblągu, gdzie z okazji Dnia Dziecka pływać będziemy dla szkół i przedszkoli.
Podczas 45-minutowych rejsów spacerowych po rzece Elbląg obecny będzie przewodnik z elbląskiego  PTTK-u. Szykujemy również moc atrakcji dla naszych specjalnych pasażerów! Już teraz zapraszamy do rezerwacji rejsów!

Wielbicieli Żuław Wiślanych zapraszamy na rejs konesera na trasach Elbląg – Gdańsk lub Gdańsk – Elbląg. W tym roku wybraliśmy już pięć terminów, w których można popłynąć  w ten najciekawszy krajoznawczo rejs po drogach wodnych delty Wisły. Podczas wycieczki zapewniamy opiekę przewodnika, ciepły obiad na pokładzie statku oraz transport autokarem do miejsca wypłynięcia statku.
Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Elwinga w długi weekend majowy, weekend Bożego Ciała oraz od 1.07 do 31.08 pływać będzie na regularnych trasach:

  • Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko,
  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska,
  • rejsy spacerowe we Fromborku.

Bilety na rejsy można będzie zakupić bezpośrednio na pokładzie statku oraz przez zakładkę „Kup bilet”.

Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku oraz na Instagramie.
Znajdziecie tam najnowsze wiadomości dotyczące statku oraz naszych rejsów :).

zapraszamy na nasz pokład - załoga statku elwinga